איילת השחר - להשפיע, לחולל שינוי, לאהוב.

סדנת התחדשות


אוטוטו אנחנו, בעלי העסקים שבינינו, סוגרים שנת כספים ועומדים בפני שנה חדשה, הזדמנות חדשה.
כולנו מכירים את האמרה "כשדלת נסגרת נפתחת דלת חדשה" - כשפרק מסתיים נפתחות הזדמנויות חדשות.
 
סופו של כל סיפור מרמז על תחילתו של הסיפור הבא
הדרך בה אנו נפרדים מהשנה שחלפה, התחושות המלוות אותנו, הן אלו שישפיעו על השנה הבאה. אם למשל חווינו כישלון בשנה שחלפה, כל עוד לא נרפא ונשחרר חוויה זו מתוכנו היא תעבור איתנו לשנה החדשה ותשפיע במודע או שלא במודע על הבחירות שלנו ועל מה שנמשוך לחיינו.
החוויות המשמעותיות שחווינו הן אלה שישפיעו על השנה החדשה – לטוב ולרע.  לכן רצוי לעצור, להתבונן, לשחרר, לעשות השלמה עם השנה שחלפה, לזהות מה בנו יצר את המציאות ואיך היא באה לידי ביטוי בתחומים השונים בעסק
 
כדי לאפשר התחלה ממקום חדש, ליצור 'יש' מ'אין' ולא 'יש' מ'יש'- עוד מאותו הדבר, יש צורך לשנות את מה שלא עבד.
 
כשאנו לא שלמים עם העבר, אנחנו סוחבים את האכזבות שלנו לעתיד וזו הופכת להיות נקודת הפתיחה שלנו. אם סגרנו שנה כשאנו מרוצים מהדרך והתוצאות- מה נפלא, אבל אם זה לא המצב... נקודת הפתיחה ממנה ניצור את השנה הקרובה, לא כ"כ אופטימית.
 
כדי ליצור תוצאות חדשות שאינן נאחזות בעבר – עלינו לעשות השלמה עם עצמינו ועם העבר. להבין את הגורמים שעיכבו אותנו ולשחרר אותם ברמה התודעתית והרגשית.
וממקום הזה לקבל החלטות טובות ומדויקות יותר, החלטות הנמצאות בהלימה לכוונות חיינו ולמהות שלנו.
 
סיבה אחת לכך שמעטים מאתנו משיגים את רצונותינו האמיתיים היא שאנו ממעטים לכוון את המיקוד שלנו פנימה. אנו פחות מרכזים את הכוחות שלנו בלמידה ובהבנת הגורמים המשפיעים עלינו לעשות את הדברים שאנו עושים.
 
בדיוק בגלל זה כל שנה אני מנחה את סדנת התחדשות המאפשרת  לקדם את העסק, לשרת יותר לקוחות, להיות יותר משפיעים ולקדם הזדמנויות חדשות.
 

 
מה ההשתתפות בסדנא תורמת לך?
 • להבין את הגורמים המעכבים אותך מלהפיק תוצאות ולשחרר את המכשולים ברמה תודעתית, רגשית ועסקית
 • לזהות את החלקים בך הדורשים איזון כדי שהעסק יעבוד בצורה מאוזנת ושהעשייה תזרום
 • לזהות את החסמים המונעים התפתחות ומשאירים אותך חווה שוב ושוב תסכול ואכזבה, במפגש עם אותם מעגלים מוכרים...
 • להכיר את המאפיינים שלך ואת הכוחות המשפיעים הפועלים בעסק שלך 
 • לשחרר מהלב ומהתודעה, לסלוח ולוותר על רגשי האשמה  
 • להוקיר תודה, להעריך את ההישגים ולהתחבר לעוצמה ולאפשרויות הקיימות בך
 • להתבונן בעסק שלך ממבט על מתוך התודעה צופה המאפשרת תובנות חדשות
 • לקבל החלטות טובות ומדויקות יותר לשנה החדשה
 • ליצור מיקוד ולבחור את הדרך המתאימה שתביא להתפתחות ולשינוי
 • להתחדש ולאסוף כוחות לקראת מהלכים חדשים
 • לבחור את המטרות הכי משמעותיות שיאפשרו השפעה והובלת שינוי 
 • לפתוח את הלב ולהתחבר לאהבה
         לפתוח דלת למציאות חדשה

 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם פרטי:
רקפת סמט
 
מתמחה בעזרה לנבחני נהיגה
לייצר בטחון ורוגע ולעבור את הטסט בקלות
.
 
יצאתי מהסדנא ב"היי" ובעוד דבר נוסף חדש ומשמעותי שלא חוויתי בעבר. חודש לאחר הסדנא אני פועלת מתוך הכרה חדשה והרגל חדש אותו אני יוצרת וכבר ניכרות תוצאות.
יש בי בהירות מוחלטת, דרך חשיבה והתנהלות שונה וכפי שהזכרתי, יש תוצאות.
התהליך אפשר לי לחוות ולהכיר לעומק את מי שאני  ולעשות שלום עם הדרך בה פעלתי ולבחון מה אני רוצה בעתיד.

אני מודה לך על המחויבות שלך לתוצאות שהביאה אותי לידי שינויי משמעותי מאוד בחיי.
 
עדי נועם קורנל
 מאמנת ליצירת חיבור ליופי
הפנימי וליצירת חופש חיצוני
בחיים ובעסקים
המגע שלך מרפא, המילים שלך וההקשבה שלך מאפשרות לי לחולל שינויים בתוכי ובחיי.
אני אוהבת את הרכות שלך, את היכולת שלך לנתח מצבים בדרך חדשה, לשאול שאלות שמעוררות מחשבה.
 אני מתחברת לדרך שבה את פועלת, לשיטות השונות שאת מביאה איתך, בסדנא אהבתי את החופש שהיה בו.

 שמחתי, הרגשתי שעשיתי משהו שדרש ממני השקעה בי, חשתי תחושת שחרור דרך הכתיבה ויצאתי להמשך היום עם כוחות מחודשים.


לחצו כאן לקריאת המשוב המלא 
מיכל דובר
ליווי אימון מנהלים וצוותי הנהלה
ייעוץ ופיתוח ארגוני 

הגעתי כדי לסכם וליצור משהו חדש בהיבט האישי ובהיבט העסקי.
הסדנאות איתך איילת נתנו לי מרחב מוגן להביע את מה שיש לי ולגעת במקומות הדורשים התפתחות אמיתית, הרגשתי חופש ומיקוד והתהליך זרם מתוכי. בשנה שלאחר הסדנא התוצאות פשוט קרו.
בקיצור- מיקוד, חוויה בטוחה, מעמיקה ואפקטיבית ובסופו של דבר תוצאות! 
איילת נותנת את מה שהיא מבטיחה בפן העסקי, הרוחני והתודעתי. תודה!לחצו כאן לקריאת המשוב המלא  

למי הסדנא מיועדת?
 
לבעלי מקצוע המלווים אחרים לחולל שינוי בעולמם -  מאמנים,  מטפלים,  מגשרים,  עו"ס,  פסיכולוגים,  יועצים,  מנחי סדנאות, מטפלים באומנות ולכל מי שעובד עם אנשים ורוצה להשפיע על התודעה שלו כדי להגיע להגשמה ומימוש.


קצת עלי
שמי איילת השחר ואני מלווה אנשים להגשמה בחיים ובעסקים.  בשנות עבודתי פיתחתי שיטה ייחודית המתייחסת לרובד הרוחני, רגשי ומעשי המאפשרת זיהוי החסמים המונעים מאיתנו להיות בתנועה, להיות מחוברים לעוצמה הפנימית, לכישורים וליכולות הקיימים בנו ומונעים מאיתנו להגשים את עצמינו.

התחלתי את מסעי המקצועי כאחראית תחום משאבי אנוש בחברת דלתא שמנתה 4000 עובדים בארץ ושלוחות עסקיות בחו"ל. בתפקידי עסקתי בתחומי הדרכה, פיתוח מנהלים, רווחה, בפעילויות תקשורת פנים וחוץ ותחומים נוספים קשורים בפיתוח אנשים. לאחר מכן פתחתי עסק שהתמחה בפיתוח מקצועי ועסקי לבעלי עסקים במקצועות חופשיים וכך  ב- 10 השנים האחרונות ואני עוסקת בפיתוח מנהיגות ויזמות עסקית, תכנון אסטרטגי וטקטי, ניהול זמן, שיווק ומכירות משלב האסטרטגיה ועד שלב שיחות מכירה,  תמחיר ותקציב ושאר נושאים הקשורים ביחסים עם כסף, פיתוח עסקי וחיזוק מיומנויות ניהול.

כתוצאה משנים של חקירה עצמית ועבודה עם אנשים התפתחה בי אינטואיציה מדויקת ויכולת הקשבה עמוקה המאפשרת את זיהוי השורש המעכב ברמה הרוחנית, נשמתית, רגשית ובעולם העשייה. בעבודתי אני משלבת כלים מעולם הריפוי, הרוח, הניהול והעסקים, כדי להגיע מימוש מדויק ותכליתי במקצוע ובעסק..  

במהלך השנים פיתחתי תבנית פנימית המאפשרת לקלוט ולתרגם מצבים בבהירות גבוהה ולכוון את עצמי ואחרים לדייק בסימון המטרות ובתהליכים הדרושים להשגתם הלכה למעשה.
אני מביאה איתי את הידע והניסיון שצברתי ב-20 השנים האחרונות ומלמדת אנשים את הדרך בה אני חיה ביום יום.  בעבודתי אני מאמנת, מרפאה, מנחה ומלמדת דרך כלים מעולם העסקי, מהעולם הניהולי ומעולם הריפוי ועיקר העיקרים – תהליכים במרחב של הומור, פשטות ואהבה.
 
ואחרי כל המילים שכתבתי,  הדבר הכי חשוב עבורי זה שאני מלמדת את מה שאני עושה כל יום בחיי ועם אחרים.

עוד קצת משובים

שרון פיינשטיין
מנהל מוסך להבות הבשן

הצלחתי במשך כמה שעות לעשות תהליך מהיר ומדויק שבד"כ נמשך חודשים וזה מדהים  ומפתיע כי זמני קצר ויקר.
 
הייתי  בזמן קצר  בכל המצבים החשובים, היפים יותר והיפים פחות, וראיתי  איך הגעתי אליהם ומה הייתי שם,  מה הניע אותי להחלטות וממה נמנעתי לגעת והכול במינון מדויק ...

לחצו כאן להמשך המשוב
ליאור כהן
הקמה וניהול חממות טיפוליות

 
מאוד נהנתי בסדנא שלך
ושוב אני מתרשמת מהאינטואיציות שלך, מחוכמת החיים שלך, מהדרך המיוחדת שיצרת.
קיבלתי ''ניעור'' ,קיבלתי תובנות על עצמי, קיבלתי חזון ואפילו נתתי שם לשנה הקרובה.
 הסדנא ענתה על כל הציפיות שלי
.
המון תודות, ליאור
 
אדריאנה אדר
מרכז מוזה - מקום עם השראה

כל סדנה וכל רגע במחיצתך, איילת, הם הזדמנות לצמיחה ומידי שנה אני מצפה לסדנת ההתחדשות.
הסדנה בשבילי היא סגירה של מה שהיה ומי שהייתי בשנה החולפת, בחינה של מה עבד עבורי ומה פחות, התבונות פנימה והחוצה לתוצאות של מעשיי.
ומההתבוננות במה שהיה אני יוצאת "להנדס" את מה שיהיה, למקד רצונות ומטרות ולחשוב על דרכים טובות ומיטיבות להגשים את רצונותיי וחלומותיי.

 
יש שאלות? הנה התשובות
 
ואם אני לא  עוסק בליווי אנשים האם אני יכול להצטרף לסדנא?
הסדנא מותאמת בעיקר לבעלי מקצוע המלווים אנשים בתהליכי התפתחות, עם זאת אני מזמינה בעלי עסקים הנמצאים בתהליך התפתחות אישית שלהם להשתתף בסדנא.
המיקוד בסדנא הוא בהתייחסות לפן האישי של בעל העסק, לפן המקצועי ובהתייחסות לניהול העסקי.
בכדי שמשתתף שאינו עוסק בתהליכי התפתחות, יפיק את המרב מהסדנא, חשוב שיהיה בעל ניסיון בתהליכי התבוננות, חקירה עצמית ומודעות עצמית.

 
במה הסדנא לא נוגעת או לא מתמקדת?
הסדנא אינה מתמקדת בהתבוננות על מערכות יחסים אישיות כמו זוגיות, הורות, יחסי חברות ויחסים במשפחה.  למרות שבמהלך הסדנא יעלו נושאים משותפים לתחומים אלה. למשל, בזוגיות נדרשת היכולת להיות בשותפות, גם בעסק היא נדרשת – במערכת היחסים עם לקוחות, שותפים, עמיתים וספקים.
עוד נושא משותף הוא היכולת להציב גבולות, להוביל מהלכים מתוך האמת והעקרונות החשובים לי, לרתום ולהשפיע – יכולת נדרשת עם ילדים וגם בתהליכים עם לקוחות.
בסדנא  יעלו עקרונות שהם משמעותיים והם תשתיות בחיים והם משפיעים מאוד על התפקוד בעסק – את ההתבוננות נעשה דרך העסק.

 
מתי תהיה הסדנא הבאה?
בד"כ הסדנא מתקיימת אחת לשנה בתחילת שנה. ייתכן והשנה נקיים מחזורים נוספים. ההרגל לעצור לנקות לשחרר ולהמשיך מחדש ממקום מדויק יותר הוא הרגל וצורך שקיים במהלך כל השנה ולכל אחד יש את הזמן שלו לעשות את התהליך. ההחלטה לגבי סדנאות נוספות השנה, עדיין לא התקבלה. כרגע הבחירה היא לקיים את הסדנא הנוכחית.

 
מדוע המחיר נמוך?
כי ההשתתפות משמעותית וחשוב לי שכל מי שרוצה יעבור אותה ושהמחיר לא יהווה מכשול.
זו סדנא שעומדת בפני עצמה ועמדה בפני עצמה במשך 6 השנים האחרונות והיא מביאה איתה ערך מאוד גבוה.
במהלך השנים השתתפו בסדנא בעיקר אנשים יקרים שהכירו אותי ואת שיטת העבודה שלי בין מקורסים שהנחיתי או מתהליכים אישיים והשארתי את המחיר הישן כי חשוב לי שבעלי מקצוע שלא מכירים אותי ואת שיטת העבודה שלי יעברו תהליך משמעותי ועמוק ויכירו את השיטה המשולבת איתה אני עובדת. המטרה הגבוהה שלי היא לחשוף להכיר בפני בעלי מקצוע שיטה טרנספורמטיבית בצורה יוצאת מן הכלל 


 
אני מטפל כבר 12 שנה, מה הסדנא יכולה לתרום לי?
אני מתמחה בעבודה עם בעלי עסקים יותר מ 10 שנים ובמהלך השנים נוכחתי שהרבה מבעלי העסקים פעילים בקידום העסק, פונים לתחומים חדשים או סוגרים את העסקלא בגלל רמת שירות , מיעוט כישורים או חוסר בהשקעה, רבים פשוט מתעייפים. מתעייפים מהניסוי והטעייה, מחוסר הדיוק, מהמשקל (הלא מודע) שהם סוחבים איתם משנה לשנה בעקבות חוויות והתנסויות שהם חוו וחלקינו לא מוותרים וממשיכים בדבקות לעשות מה שאנחנו יכולים כדי להצליח.
בתהליך המתקיים בסדנא יש לך ההזדמנות להסתכל ממבט על העסק שלך ועל עצמך - על מה שהיה וגם על מה שהולך להיות. זו הזדמנות לבחון מה עובד ומה לא עובד ולבחור מתוך מודעות וחופש.
ההרגל לעצור, להתבונן, לשחרר את מה שסיים את תפקידו, לסגור מעגלים, לנקות, לדייק את הכוונה,  ואת העשייה קדימה – זה הרגל חשוב ונחוץ מאין כמוהו בחיים ובעסק. הרגל זה מאפשר לנו להמשיך מההתחלה.


 
האם אני ארוויח יותר כסף בעקבות ההשתתפות בסדנא?
אני מקווה שכן והרבה.
הלוגיקה שעומדת מאחורי יצירת הסדנא מכירה בכך שכשאנו מבינים את הגורמים המעכבים אותנו מלהפיק תוצאות, משחררים את המכשולים ברמה תודעתית ורגשית, מזהים את החסמים המונעים את ההתפתחות לקבל החלטות טובות ומדויקות יותר, ויוצרים מיקוד  - התהליך יניע תהליכים נוספים בתוכנו שיביאו לתנועה, תזוזה קדימה ובחירות מדויקות יותר.

השילוב של מטריצת חשיבה, ניתוח תהליכים, עיבוד חוויות ושחרורן – הוא שילוב חזק המתרחש בסדנא. הסדנא נבנתה בצורה כזו שמזהה את הדברים העיקריים שאם ניצור שם שינוי זה יניע תהליכים במעגלים רבים אחרים המושפעים ממקומות אלו.

 
מה הייחודיות של השיטה?
 השיטה המשולבת דרכה אני עובדת מסייעת להוביל שינוי עמוק ומשמעותי בתהליך המתייחס לכל רמות הקיום והתודעה – הפיסית (לגוף הפיסי ולגוף העסקי), הרגשית, האנרגטית והרוחנית.
שיטה המאפשרת להתנהל מתוך חיבור למהות הפנימית ולאינטליגנציות העומדות לרשות כל אחד מאיתנו ולהגשים עצמינו אישית, מקצועית וכלכלית כך שנוכל להשפיע במעגלים רחבים. 
השיטה מחברת תהליכים פרקטיים עם תהליכי שחרור וריפוי,יוצרת תהליכים תכליתיים וחדים, אוהבים ורכים, מחוברים לרוח ומאוד על הקרקע, ממוקדים ומושתתים על הקשבה. 


 
דואר אלקטרוני:*
סלולרי:
שם פרטי:
מתי, איפה וכמה?
הסדנא תתקיים ביום     בין השעות   09:30- 16:30 בבית אורן ועלות ההשתתפות 260 ש"ח 

 

 איילת השחר - טלפון: 04-9884878  |  נייד: 052-6530595  |  אתר: www.ayelet-hashachar.com

עיצוב והקמת אתרים ודפי נחיתה - Visuali