איילת השחר - להשפיע, לחולל שינוי, לאהוב.

סדנת התחדשות - משובים


 
רקפת סמט – מתמחה בעזרה לנבחני נהיגה  לייצר בטחון ורוגע ולעבור את הטסט בקלות
 
אני כותבת לך חודש לאחר סיום הסדנא
אנשים עוברים בחייהם קורסים וסדנאות מדהימים וטוענים שהם שינו להם את החיים.
במציאות, בשבוע, שבועיים, אולי חודש הראשונים לאחר הקורס הם ב"היי" ולאחר מכן חוזרים ל"מוטב" להרגלים, לדפוסים, לוויתורים ולשגרה. חוויתי גם אני  את החוויה הזאת לא מעט פעמים בחיי ולמען הסר כל ספק, הייתי בקורסים, סדנאות רבים וקיבלתי שם כלים מדהימים ואין לי ספק שאם הייתי משתמשת בהם הייתי יוצרת שינויים מרחיקי לכת.  בעבר, הבנתי קלטתי חוויתי ואז מגיעה השאלה "איך יוצרים את זה לאורך זמן ומעבירים את זה מהכח אל הפועל" ?
השונה מכל מה שחוויתי בעבר הוא בסדנת השלמת שנה ויצירת שנה שיצרת.
המחויבות שלך לתוצאות ניכרת בכל רגע בסדנא .
 
יצאתי מהסדנא ב"היי" כמו בעבר, ובעוד דבר נוסף חדש ומשמעותי שלא חוויתי בעבר. עכשיו, אחרי שהכרתי/זיהיתי את אחד מההרגלים המונעים/מעכבים אותי, שעבדתי בסדנא לשחרר והבאתי אותו למודע ולהבנה שאין לי צורך בו, אני יודעת בוודאות שאני לא רוצה ולא אוכל יותר להשתמש בהרגל שניהל אותי בעבר והחזיר אותי בכל פעם להתנהל באותם הדפוסים ולייצר את אותן התוצאות.
חודש לאחר הסדנא אני פועלת מתוך הכרה חדשה והרגל חדש אותו אני יוצרת וכבר ניכרות תוצאות.
 
מטרת הסדנה לעשות השלמה של השנה החולפת ולייצר את הבהירות לגבי השנה הבאה . בעיניי היא מתנה לכל אדם אשר בוחר לנהל את חייו ולייצר את המציאות האולטימטיבית עבורו במקום לתת לנסיבות חייו לנהל את חייו. התהליך אפשר לי לחוות ולהכיר לעומק את מי שאני במהלך השנה החולפת ולעשות שלום עם הדרך בה פעלתי ומי שהייתי שם ולבחון מה אני רוצה בעתיד.
 
יש בי בהירות מוחלטת, דרך חשיבה והתנהלות שונה וכפי שהזכרתי, יש תוצאות.
אני מודה לך על המחויבות שלך לתוצאות שהביאה אותי לידי שינויי משמעותי מאוד בחיי.


 
עדי נועם קורנל, מאמנת ליצירת חיבור ליופי הפנימי וליצירת חופש חיצוני בחיים ובעסקים

אני עובדת איתך כבר שנים ואני יודעת שהמגע שלך מרפא, שהמילים שלך, ההקשבה שלך מאפשרות לי לחולל שינויים בתוכי ושינויים בחיי.
אני אוהבת את הרכות שלך, את היכולת שלך לנתח מצבים בדרך חדשה, לשאול שאלות שמעוררות מחשבה.
 
אני מתחברת לדרך שבה את פועלת, לשיטות השונות שאת מביאה איתך, בסדנא אהבתי את החופש שהיה בו.
 
היה לי קשה לכתוב בעקבות ההדמיה מה אני רוצה לשנה הקרובה, אבל בכל זאת מצאתי לעצמי נקודות אחיזה, שחררתי שיפוטיות וחיפוש אחר "התשובה" הכי נכונה
והצלחתי למצוא את עצמי כותבת משהו ששיקף כל תחום בחיי שעליו התבוננו בסדנא.
 
שמחתי, הרגשתי שעשיתי משהו שדרש ממני השקעה בי, חשתי תחושת שחרור דרך הכתיבה ויצאתי להמשך היום עם כוחות מחודשים. 
מיכל דובר, ליווי אימון מנהלים וצוותי הנהלה ייעוץ ופיתוח ארגוני
 
הייתי בשתי סדנאות של איילת בשנים האחרונות, בשני המקרים הגעתי כי חשתי צורך לסכם וליצור משהו חדש בהבט האישי ובהבט העסקי. במהלך שנותיי כמאמנת ומנחה  חוויתי סדנאות רבות להתפתחות אישית וסדנאות התחדשות של איילת ראשית נתנו לי מרחב מוגן להביע את מה שיש לי ולגעת במקומות הדורשים התפתחות אמיתית, הרגשתי חופש ומיקוד והתהליך זרם מתוכי. לאחר הסדנא מתוך הכלים יצרתי חזון אישי ועסקי שתוצאותיו פשוט קרו בשנה שלאחר הסדנא. בקיצור, מיקוד, חוויה בטוחה, מעמיקה ואפקטיבית ובסופו של דבר תוצאות! איילת נותנת את מה שהיא מבטיחה פן עסקי, רוחני ותודעתי.  תודה ! 
שרון פיינשטיין, מנהל מוסך להבות הבשן
 
הסדנא זירזה אצלי תהליכים בזיהוי והחלטה, עזרה לי לסיים נכון את מה שקיים ומפריע , עזרה לי  ליצור ולהתחיל תהליכים חדשים עם דרך וידיעה שזה אפשר ועזרה לי לראות  במה  להמשיך דרך ידיעה  וזיהוי מה נכון לגבי שנה זו.
הצלחתי במשך כמה שעות של הסדנה לעשות תהליך מהיר ומדויק שבד"כ נמשך חודשים וזה מדהים  ומפתיע כי זמני קצר ויקר.
אני עדיין קצת מופתע... כי  הייתי  בזמן קצר  בכל המצבים החשובים, היפים יותר והיפים פחות, וראיתי  איך הגעתי אליהם ומה הייתי שם,  מה הניע אותי להחלטות וממה נמנעתי לגעת והכול במינון מדויק . אפשר לומר שעשיתי הכרה מרוכזת ומסכמת עם עצמי בכל התחומים תוך כדי שחרור קבלה והשלמה עם הדברים שעצרו אותי והיוו מכשול.
והחלק של היצירה של השנה החדשה כבר היה  חגיגה, גם כי כבר השארתי את הכאב מאחור ונפרדתי ממנו וגם כי האווירה אפשרה לי ממש לשמוח ולהתלהב מהדברים החדשים שקבעתי  ליצור השנה 
אדריאנה אדר, מוזה – מקום עם השראה 
 
כל סדנה וכל רגע במחיצת אילת הם הזדמנות לצמיחה ומידי שנה אני מצפה לסדנת ההתחדשות.
הסדנה בשבילי היא סגירה של מה שהיה ומי שהייתי בשנה החולפת , בחינה של מה עבד עבורי ומה פחות, התבונות פנימה והחוצה לתוצאות של מעשיי.
מתוך ההתבוננות במה שהיה יוצאים "להנדס" או אולי "לכשף"... את מה שיהיה, למקד רצונות ומטרות, לחשוב על דרכים טובות ומיטיבות להגשים את רצונותיי וחלומותיי.


 

 איילת השחר - טלפון: 04-9884878  |  נייד: 052-6530595  |  אתר: www.ayelet-hashachar.com

עיצוב והקמת אתרים ודפי נחיתה - Visuali