איילת השחר - פיתוח אישי, עסקי וארגוני 052-6530595

פיתוח עסקי פיתוח ארגוני פיתוח אישי

אימון עסקי אישי

דף הבית >> פיתוח עסקי >> אימון עסקי אישי


מלווה אתכם להצלחה
תוכנית ייחודית להצלחה עסקית 

 

העסק שלכם מביא תוצאות, אבל אתם שואפים ליותר. הבעיה, שמטלות הניהול היומיומיות גורמות לכם לדחות את ההתפתחות העסקית שלכם למועד אחר, לתקופה "נוחה" יותר או כשיהיה זמן... על אחת כמה וכמה אם מדובר בצורך להתמודד בתחום שאתם לא ממש "שוחים" בו או שלא עובד כמו שאתם רוצים.

הזמן הכי נכון הוא "עכשיו"

אל תטעו. אף פעם לא יהיה לכם זמן "נוח" יותר לקדם את השאיפות שלכם. לכן, עדיף שתעשו זאת כבר עכשיו. קחו החלטה אמיצה ו..."קפצו למיים". אני אסייע לכם להשיג את המטרות שלכם ולהתמודד עם כל מה שיגיע בדרך.

מיקוד – העוצמה שבאימון העסקי

כל הצלחה באשר היא - מתחילה במיקוד. מאוד פשוט, לא? מסתבר שלהגיע למיקוד אמיתי, לסלק את כל ה"מסכים" שחוסמים את שדה הראיה האישי והעסקי שלנו, להשקיט את בליל הקולות האינסופי במוחנו ולהגיע לראיה בהירה וצלולה של סדרי העדיפויות שלנו, אינו פשוט כלל.

גם את עבודת המיקוד אנו אעשה יחד אתכם, צעד צעד, ונשתמש בטכניקות מגוונות, חלקן עיסקיות וחלקן הוליסטיות, ליצירת שקט ובהירות מוחלטת. תוך כדי האימון תדעו להציב מטרות ברורות ומדידות להגשמת יעדכם העסקיים, בתחומים המהותיים לכם ביותר ותדעו להכין תוכנית עבודה טקטית שתביא אתכם אל היעד. במילים אחרות – תדעו לאן אתם הולכים ומהו הצעד הבא, שיקדם אתכם למטרה שהצבתם.

מהר יותר, גבוה יותר, חזק יותר...

תהליך האימון העסקי יאיץ את עקומת הלמידה שלכם ויאפשר לכם למנף ולמקסם את היכולות הטמונות בכם ובעסק. האימון יסייע לכם לחזק את נקודות החולשה ויעצים את היכולת שלכם.

איך הליווה העסקי מתרחש?

ובכן, אני אדרוש מכם הרבה. אפילו הרבה מאד. כי אני מאמינה שאתם יכולים! גם כשתתעייפו..., אלווה אתכם בחשיבה, בהתבוננות ובתכנון הצעדים, אעזור לכם לזהות מכשולים שמעכבים אתכם ולהתגבר עליהם, אאתגר ואעודד אתכם הלאה, אלווה אתכם לאורך כל התקופה, גם בין המפגשים, עד שתשיגו את היעד שלכם.

עם עובדות לא מתווכחים

לא הייתי מבזבזת את הזמן שלכם, ללא הידיעה הוודאית שתוכנית האימון העסקית שאני מציעה עובדת. עשרות בעלי עסקים שהשתתפו בתוכנית האימון, הגדילו בצורה משמעותית את מחזורי המכירות שלהם, פיתחו תחומי פעילות ומוצרים חדשים, שיפרו את כישורי המכירה שלהם, הפכו ליעילים יותר בניהול זמנם, שיפרו מערכות יחסים וזכו לאיכות חיים נינוחה ומאוזנת בכל המישורים.

 

 ליווי אישי הוא התמורה הטובה ביותר לעסק שלך ולעצמך
אל תבחרו להישאר לבד
בואו נעשה את הדרך ביחד
ביחד זה הרבה יותר...

 

עיינו בתקציר משובים שהתקבלו בסיום תהליך ליווי עסקי כאןרוצים לקרוא מה אימון עסקי חולל אצל בעלי עסקים שעברו אימון? קראו כאן  וכאן תוכלו לקרוא על צמיחה כלכלית 
 

לתיאום פגישה אישית או לקבלת פרטים נוספים צרו איתי קשר
או התקשרו אלי ל-052-6530595

 


 

 איילת השחר - משרד: 04-9884878     | פקס: 04-9083277     | נייד: 052-6530595     | דוא"ל: info@ayelet-hashachar.com
בחברת איילת השחר אנו עוסקים בפיתוח עסקי, תכנון עסקי, מנהיגות בניהול, פיתוח יזמות,  אימון וייעוץ עסקי, קורסים לעסקים, פיתוח ארגוני, אימון מנהלים, פיתוח ניהולי,
סדנאות למנהלים, העצמת מאמנים ומטפלים, ליווי עסקים קטנים, התפתחות רוחנית, העצמה אישית, אימון אישי, אימון צוותים, פיתוח צוותים,
תכנון אסטרטגי, תכנון עסקי ופיתוח פיננסי


מפת אתר | כל הזכויות שמורות ל”איילת השחר” © 2012-13
לייבסיטי - בניית אתרים