איילת השחר - פיתוח אישי, עסקי וארגוני 052-6530595

פיתוח עסקי פיתוח ארגוני פיתוח אישי

לקוחות בליווי אישי משתפים

דף הבית >> לקוחות משתפים >> לקוחות בליווי אישי משתפים


 היום אני אוהבת את עצמי. והאמת גם מנהל הבנק שלי אוהב אותי...

”כשנפגשתי עם איילת, ידעתי לאן אני רוצה להגיע וידעתי באיזו דרך. אהבתי את הדרך והעסק אהב אותי בחזרה. אבל... ברור שיש אבל, אחרת לא היה לאיילת השחר מקום בחיי, ידעתי שאני יכולה יותר והעסק יכול יותר והדרך עברה לה באיטיות לטעמי.

השתתפתי בקורס הראשון של איילת השחר. התרשמתי שהיא אישה חדה, עניינית, ממוקדת והאמנתי בה וביכולת הנתינה שלה. עשיתי עסק טוב.  ההשקעה המוצלחת ביותר בעסק שלי. איילת הטעימה אותי את טעמו של השפע. היא לימדה אותי מחויבות לעסק שלי ברמה שלא הכרתי. תמכה וכיוונה. היא לימדה אותי על שאפתנות ועל התמקצעות ולימדה אותי – אולי יותר מהכול, לאהוב את עצמי על ההצלחה הזו.
פעם, כשמישהו היה אומר על מישהו אחר שהוא אוהב את עצמו ראיתי בזה סימן לשחצנות, ליוהרה, לאגואיסטיות, היום אני אוהבת את עצמי. והאמת, גם מנהל הבנק שלי אוהב אותי (מה שלדעת הרוב, חשוב לא פחות).
מנחה ובעלת עסק בתחום המיניות ובעלת סטודיו לגרפיקה
 
התפעלנו מהמקצועיות, מהידע העסקי והאנרגיות המדהימות שלך...
"העבודה איתך אפשרה לנו להתמקד במטרות שלנו, להתבונן בסדרי העדיפויות ובהתאם לכך לתכנן ביעילות את המטרות שרצינו להשיג. בזכות האימונים לקחנו החלטה ופתחנו חברה, ועשינו זאת בנינוחות, כפי שלמדנו ממך. התפעלנו מהמקצועיות והידע העסקי שלך, מהמיקוד, ההקשבה הנדירה, החוויה שאת ממש איתנו, האנרגיות המדהימות שלך, ההוקרות שלך, נתת לנו להרגיש ענקיות במרחב שלך."
בעלות חברה משותפת לאימון
 
 
ההכנסות של העסק שלי הכילו ושילשו את עצמם...
 
כשהגעתי אלייך לא ידעתי איזו עוצמה, איזה עומק וחוכמה ואיזו מחויבות ומסירות קיימיםבך. ועל כן – זכיתי !!!
במשך כל זמן האימון שלך הרגשתי את האהבה שלך, הקבלה האינסופית שלך והרצון שלך לאפשר לי לקדם את העסק שלי ובמקביל את החיים שלי. למדתי ממך טכניקות שעזרו לי בניהול העסק, בשיווק העסק , באימון, ובהתנהלות במערכות יחסים קרובות. אני מאמינה שרק במרחב של קבלה, חמלה ואהבה ניתן לצמוח ולהתפתח ואת סיפקת את זה ובעיניי זה מה שמייחד אותך.
ועכשיו לתוצאות – כשהגעתי אליך עוד בשיחה הראשונה שלנו בשיחת העניין ולפני תחילת התהליך הראית לי שמה שאני מבקשת עבור עצמי באמת אפשרי לי. ומיד אחרי השיחה שלך התחלתי לפעול סיימתי לכתוב קורס שהיה אצלי במגירה. לאורך כל הדרך תמכת בי בהכוונה רוחנית, תפילות וחיבור לאינטואיציה שלי הנשית ובכלל. היית שם לעזור לי לחזור למקומות שחשוב היה לי להיות בהם ולא לאבד את עצמי ואת השאיפות שלי. הוצאתי לפועל מאז ארבעה קורסים ואני כבר בדרך לחמישי. בניתי לי שיטת אימון ולראשונה הגדרתי את עצמי כמאמנת עסקית. ההכנסות של העסק שלי הכפילו ושילשו את עצמם בזכות המרחב שלך בהכוונתך ובאור שהוצאת ממני.
מבחינה אישית תמכת בי ליצור פריצת דרך בחיי המשפחה המורחבת ולהגדיר לעצמי ולהעיז להיות עצמאית כלכלית. במסגרת האימון איתך הפכתי להיות מ"מרצה" לאישה חזקה עצמאית שיודעת מה היא רוצה ולא חוששת להביע את עמדתה.
איילת היית זמינה לי בכל עת ולכל דבר. הייתה לך תשובה חכמה עמוקה ומדויקת לכל שאלה שלי ובזכותך ההתקדמות שלי בדרך הייתה הרבה יותר ברורה והרגשתי תמיד על קרקע בטוחה.
הידע המקיף שלך והשיטה שלך מעוררות בי השראה כמורה רוחנית וכמאמנת .
 
איילת אני מחבקת אותך חיבוק גדול ושולחת לך אור אהבה והוקרה
 מנחה , מנטורית ומלווה עסקים להצלחה
 
מי שאני והמקום בו אני נמצאת היום, הנם פרי תרומתך...
"התמיכה והליווי שלך, התחושה שאת איתי ב 100%, זוכרת כל פרט בקשר אלי, כל משפט שנאמר בכל אימון בהיסטוריה המשותפת שלנו – היא תחושה נפלאה. מי שאני והצמיחה העסקית שלי היום הנם פרי תרומתך וההעצמה שלך אותי."
מטפלת הוליסטית
 
תחושה מאוד חזקה שאת כל הזמן מלווה אותי, ומה שלא יהיה, תמיד יש לאן לפנות...
"האישיות שלך היוותה השראה עבורי. היתה לי תחושה מאוד חזקה שאת כל הזמן מלווה אותי, שיש לי "רוח גבית" בצורה מאוד מוחשית, ומה שלא יהיה, תמיד יש לאן לפנות אני מוקירה אותך על זה."
מורה לאירובי
 
כל כך נקי, נטול פוזות, מאהבה אמיתית מלא בהתקדמות שלי...
"תודה על בהירות שיצרת במפגשים, שיצרו הקלה והביאו אותי ליצור סדנאות ולהיות המנחה שתמיד רציתי. בתוך האימון איתך יש מעשה אומנות,  הדרך הייחודית שלך - את כל כך מעשית ועם זאת רוחנית ומעל לכל - בעלת חוש הומור פנטסטי.  המפגש איתך היה עבורי שיעור נפלא ומוחשי על מקצוענות, ביטחון ופשטות. כל כך נקי, נטול פוזות, מאהבה אמיתית ובמיקוד מלא בהתקדמות שלי. את מקור השראה עבורי."
מנחת סדנאות לעסקים
 
כיום אני מרגיש בטוח ביכולת שלי והמעמד המקצועי שלי בארגון מבוסס הרבה יותר...
" בראש ובראשונה יצרתי בהירות לגבי מטרותיי בחיים. ברור לי כעת לאן אני רוצה להגיע, מהי הדרך ומה אני צריך לעשות כדי להשיג זאת. שנית, חיזקתי יכולות קיימות והעצמתי אותן. כיום אני מרגיש בטוח ביכולת שלי והמעמד המקצועי שלי בארגון מבוסס הרבה יותר. גם במשפחתי ישנה רתימה לתהליך וישנה צפייה אמיתית לתוצאות."
מנהל בחברת היי טק
 
ניתן לומר בפה מלא כי רמת התוצאות עולה על הציפיות...
"את איילת, ראית את חצי הכוס המלאה. יש בך יכולת הנעה ורתימה לשינוי, אסרטיביות והקפדה על כיוון הלקוח. יכולת ניתוח וקידום ללא שיפוט כלל, התלהבות ואמונה מוחלטת בי ובתהליך ההתקדמות. ניתן לומר בפה מלא כי רמת התוצאות עולה על הציפיות"
יועץ פיננסי
 
הגעתי לתוצאות מדהימות בתכנון היום שלי וירד לי הלחץ של המחסור בזמן...
"בזכותך ראיתי את החוזקות שלי קיבלתי ביטחון לפעול להשגת המטרות שלי. למדתי ממך איך לתכנן ועשיתי המון סדר בחיים שלי. הגעתי לתוצאות מדהימות בתכנון היום שלי לפי תפוקות, וירד לי הלחץ של המחסור בזמן. אפשרת לי להתחבר לייחודיות שלי, למשמעות ולתרומה שלי, ובכל מצוקה בה שיתפתי, זכיתי להתייחסות, לידיעה שאת מבינה אותי, מקבלת אותי ומגדילה אותי. מה שנתן לי המון אנרגיה ואפשר לי להעביר את הפוקוס למקום חיובי."
בעלת חברה לאימון

קבעתי לעצמי יעדים ואני יודע שאגיע לכולם...
"האימון העניק לי ראייה רחבה על החיים האישיים שלי. סיפק לי כלים להבין איך האירועים היומיומיים שלי מתרחשים. בזכותו אני ער כעת ומודע לכבודם של האנשים סביבי, ומשתדל לשמור על כבודם ועל רצונותיי. קבעתי לעצמי יעדים ואני יודע שאגיע לכולם, אך בקצב שלי, והעיקר להתמיד בהם צעד אחר צעד. "
מנהל פיתוח
 
למדתי ממך חיבור לרוחניות, להתכוונן ויחד עם זאת להיות בפעולה...
"למדתי ממך חיבור לרוחניות, לבקש עזרה בתפילות, להתכוונן להשגת מטרות ויחד עם זאת להיות בפעולה. האנרגיות המדהימות שלך. הרגשתי אנרגטית שאת איתי גם באימונים וגם בין האימונים. חיבור מיוחד. היכולת שלך לקרוא אותי, לזהות שמה שחשוב לי זה יצירת בהירות והיית קשובה לצורך הזה."
מאמנת לזוגיות
 
למדתי לנהל צוות מתוך סינרגיה והעצמה...
"למדתי  להסתכל על הדברים בצורה יותר רחבה, להגיב אחרת לאירועים מלחיצים ולנהל צוות מתוך סינרגיה והעצמה.  העובדים מצליחים יותר בתפקידם ולי התפנה זמן ליוזמות חדשות.
בעל חברת אדריכלים
 

 איילת השחר - משרד: 04-9884878     | פקס: 04-9083277     | נייד: 052-6530595     | דוא"ל: info@ayelet-hashachar.com
בחברת איילת השחר אנו עוסקים בפיתוח עסקי, תכנון עסקי, מנהיגות בניהול, פיתוח יזמות,  אימון וייעוץ עסקי, קורסים לעסקים, פיתוח ארגוני, אימון מנהלים, פיתוח ניהולי,
סדנאות למנהלים, העצמת מאמנים ומטפלים, ליווי עסקים קטנים, התפתחות רוחנית, העצמה אישית, אימון אישי, אימון צוותים, פיתוח צוותים,
תכנון אסטרטגי, תכנון עסקי ופיתוח פיננסי


מפת אתר | כל הזכויות שמורות ל”איילת השחר” © 2012-13
לייבסיטי - בניית אתרים