איילת השחר - פיתוח אישי, עסקי וארגוני 052-6530595

פיתוח עסקי פיתוח ארגוני פיתוח אישי

מאמנים משתפים

דף הבית >> לקוחות משתפים >> מאמנים משתפים


 מתוך משובי קורס אימון עסקי רוחני
 

התוכנית תרמה לי ראשית מבחינת התייחסותי לעצמי באופן סלחני יותר (יותר חמלה) וקבלת עצמי כפי שאני; פחות "לקחת קשה" ביקורת או הערת של אחרים.
בודאי שקיבלתי הרבה מאוד כלים טכניים (דפי שאלות, טפסים למיניהם) וכלים אימוניים שעוזרים להתנהל מול מתאמן עסקי ואישי.
קיבלתי תוכנית מובנית כיצד לקדם מתאמן בתהליך ממוקד מטרה/מטרות בהרמוניה עם ערכיו והעוצמות שלו.
התוכנית תמכה בי בהחלטתי לבצע שינוי מהותי בחיי – משכיר לעצמאי, סייעה לי בתכנון וחשיבה (חשיבה ותכנון) לו"ז ואבני דרך להמשך.
הנק' החזקות בתכנית הם ראשית – הדוגמא האישית שלך איילת! , טיפים חכמים לחיים, הכלים הטכניים שחולקו ומבנה ותהליך האימון העסקי על כל שלביו ומרכיביו
נהנתי, למדתי, זכיתי! תודות אין סוף! 
 
* * *
 
התוכנית תרמה לי להתכווננות על העסק שלי היום, לאהוב בכיף את מה שאני עושה. המחשה איך אני עושה היום ומפתחת את המקצוע שלי לכיוונים נוספים.
התכנית נתנה לי את הכלים לבחון את העסק של היום ואיך לפתח אותו בכיוונים נוספים – כלים שעוזרים לי היום בעסק הנוכחי שלי בקביעת מטרות, תכנון, יעדים, שיווק וניהול זמן. הכי חשוב התכנית נתנה לי כלים לחיים בכלל ולהתפתחות האישית שלי.
הקורס נתן לי המון כלים להתפתחות שלי כאדם וכבעלת עסק – הן בתחום העסק שלי והן בתחום האימון! כלים לאימון לקוחות וכלים לעצמי בחיים! כלים שנובעים כולם מאיילת מאיך שהיא העבירה את המידע באופן כל כך אמיתי ,נכון, כן ואותנטי!
את אדם מיוחד, עם כל כך הרבה אמת, השראה, טוהר, אהבה, נתת לי כלים לחיים להתפתח כאדם וזה הכי חשוב מעבר לכל עסק שאני רוצה. מה שלא קיבלתי אף פעם בחיי. ועל כך אני מודה לך מאוד ואודה לך תמיד! תודה רבה.
 
* * *
 
התוכנית תרמה רבות בכל הקשור לגישה שונה באימון , כלים חדשים שאימצתי ויישמתי באימונים.
התפתחות עסקית – הוספתי לרפרטואר שלי אימון עיסקי, אם לא אבחר בזה כהתמחות. בהחלט אשלב גם בנושא ההתנהלות העסקית שלי – יש מחשבות חדשות , נפלו כמה מחסומים.
הבהירות בה הועבר החומר, הצורה המוצלחת מבחינתי, שאפשרה לי להתחבר לנושאים שהם לא "כוס התה שלי" באופן טבעי הן חלק מהעוצמה של הקורס.
 
* * *
 
התוכנית לאימון עסקי סידרה לי במידה רבה את שלבי האימון (setting) באופן אישי, אני חסרתי אותו לפני כן וזה אפשר לי מיקוד באימון כמאמנת.
למדתי המון ובאופן הכי מעורר השראה שיכולתי לאחל לעצמי. איילת. נושא ההוויות הוא תחום שהיה חדש לי לחלוטין והתחברתי אליו באופן אישי, מצאתי אותו כאפקטיבי ביותר ברמה האישית והמקצועית.
בניית החזון העסקי שלי הפכה אותי למחויבת לכל השלבים שעלי לעשות (תכנון מדויק לפרטים שעזר לי לראות מה חשוב לי באמת)
באופן אישי , התחום העסקי הספציפי באימון מיקד אותי והוא במידה רבה הערך המוסף של העסק שלי.
התוכנית עלתה על כל ציפייה שיכולתי לבקש לעצמי – ממצה, מוסדרת, מעוררת השראה, אינטליגנטית ובעיקר מעוררת רצון להעמיק בחלק מהתחומים שהועלו.
הבהירות והזמינות , ההשראה העצמית שלקחתי ככלי מהתכנית – אפקטיביים משמעותית לחיי.
 
* * *
 
איילת היקרה,
את אחת הנשים מעוררות ההשראה שפגשתי בחיי.
מעוררת השראה זו ממש לא כותרת. כי כל זמן שהותי בתוכנית לא פסקתי למראות את העושר הפנימי שלך, את הלימודים ורכישת הידע שלך שאני כל כך מכבדת. הדברים שלמדתי ממך – כאדם מעמיק, רוחני וגם כאדם חומל ואוהב – הם הדברים שאקח איתי לכל מעגליי החיים שלי – בלי פראזות! תודה תודה.  אוהבת אותך מאוד.
 
* * *
 
התוכנית תרמה בכל מיני דרכים. למדתי מה זה העסק שלי, אישית התחברתי או אני בדרך להתחברות עם נושאים רוחניים שקודם לכן לא התנסתי בהם.
הנושא השיווקי היה אחד הדברים היותר מסובכים בשבילי , היום אני יכול לומר שהרבה יותר קל לי לטפל בשיווק. השיווק וניהול הזמן, שיפרו בהרבה את התחום הזה אצלי.
עברתי חוויה בלתי נשכחת, מאוד נהניתי מהאימון ומהחברים . למדתי הרבה מאוד. אין לי מילים כדי להודות לך על התרומה לחיים שלי. זה היה פשוט פנטסטי. תודה רבה
 
* * *
 
התוכנית תרמה רבות להתפתחות המקצועית שלי בכל הנושאים שבהם היא נגעה ואני בטוחה שהיא יכולה להמשיך ולתרום בעוד נושאים רבים.
כל נושא גם תרם לי אישית כמנהלת עסק לראשונה בחיי וכן כמאמנת עיסקית. לא רק מהבטן או מספרים שקשה דרכם להפנים ולהתמסר.
הקורס עשה סדר בנושאים רבים ומיסד את העסק והעביר אותו כמה מדרגות קדימה, עכשיו זה עסק.
מאוד תרמו לי השיחות על שיווק , מיתוג העסק, והגישה האימונית לבעלי עסקים – וחשוב מאוד מאוד – דפי דוגמאות והטפסים הרבים שהמחישו והבהירו את החלק התוצאתי בכל נושא גם לעסק שלי וגם לאימון.
היה 10+ וזו אחת ההחלטות המוצלחות שלקחתי ושאני ממשיכה לעשות בהתפתחות הקריירה השנייה שלי כיום.


 

 איילת השחר - משרד: 04-9884878     | פקס: 04-9083277     | נייד: 052-6530595     | דוא"ל: info@ayelet-hashachar.com
בחברת איילת השחר אנו עוסקים בפיתוח עסקי, תכנון עסקי, מנהיגות בניהול, פיתוח יזמות,  אימון וייעוץ עסקי, קורסים לעסקים, פיתוח ארגוני, אימון מנהלים, פיתוח ניהולי,
סדנאות למנהלים, העצמת מאמנים ומטפלים, ליווי עסקים קטנים, התפתחות רוחנית, העצמה אישית, אימון אישי, אימון צוותים, פיתוח צוותים,
תכנון אסטרטגי, תכנון עסקי ופיתוח פיננסי


מפת אתר | כל הזכויות שמורות ל”איילת השחר” © 2012-13
לייבסיטי - בניית אתרים