איילת השחר - פיתוח אישי, עסקי וארגוני 052-6530595

פיתוח עסקי פיתוח ארגוני פיתוח אישי

קורס 'כוונה עם תוצאות'

דף הבית >> פיתוח עסקי >> קורס 'כוונה עם תוצאות'


 כוונה עם תוצאות
תוכנית לעסקים יוצאים מן הכלל...
 

אתם עובדים ימים כלילות ועושים הכל על מנת למנף את העסק. כל המשאבים שלכם משועבדים למטרה אחת ויחידה... להצליח.
ובכל זאת אתם עובדים ימים כלילות ועושים הכל על מנת למנף את העסק. כל המשאבים שלכם, למרות ההשקעה העצומה, המחוייבות והרצון העז, התוצאות איך לומר? מאכזבות...
ועבור חלקיכם אינן מספקות....

מה עושים? כיצד מתרגמים את המשאבים הפיננסיים והמנטאליים שלכם, את הייחודיות ומלוא הפוטנציאל שלכם, להצלחה כלכלית של ממש?

'כוונה עם תוצאות' היא תוכנית מקיפה, מקצועית, מעמיקה ואפקטיבית ביותר, ליצירת עסקים יוצאים מן הכלל. זאת משום, שכוונה עם תוצאות היא תוכנית ההכשרה לעסקים, הלוקחת בחשבון את מלוא ההיבטים, הפיזיים, הלוגיסטיים, הריגשיים והרוחניים שלכם ושל העסק שלכם.

'כוונה עם תוצאות' נולדה מתוך השטח, כמענה לבעלי עסקים ממש כמוכם. זו גם הסיבה, ש'כוונה עם תוצאות' יכולה להבטיח לכם בפה מלא, הרבה מעבר לכוונה נטו, גם תוצאות מרחיקות לכת...

איך 'כוונה עם תוצאות' משיגה זאת?

'כוונה עם תוצאות' מעניקה לכם מסגרת תכליתית ואפקטיבית, לשדרוג העסק שלכם במכלול השטחים הנוגעים לניהולו. במסגרת התוכנית תזהו את הייחודיות שלכם ושל השירות/מוצר שלכם, תיצרו חזון ותגדירו מטרות ממוקדות ומדידות, תלמדו להתוות תוכנית פעולה עסקית, בהירה ומעשית ותרכשו כלים להתנהלות אפקטיבית – כך שתשיגו יותר תפוקה בפחות זמן.

תבנו תוכנית פיננסית עבור השירותים שהנכם מציעים, תכינו תזרים מזומנים ותלמדו לפעול בהתאם לתחזית כלכלית. תשפרו את מיומנויות השיווק האישיות שלכם, תלמדו כיצד לנצל את אפיקי הפרסום והתקשורת השונים, כיצד לנהל שיחות מכירה אפקטיביות וכיצד לרתום ולהניע את העובדים שלכם ואת הספקים עמם הנכם עובדים.

לא פחות חשוב מכך, תלמדו כיצד להשתמש במשאבים המנטליים העומדים לרשותכם, ותלמדו כיצד ליצור שפע בחייכם ולהתגבר על מכשולים רגשיים ומנטליים, המעכבים אתכם ולהתנהל מתוך נינוחות ושקט פנימי.

'כוונה עם תוצאות' מאפשרת לכם להוציא את התוכנית שלכם מן הכוח אל הפועל, וככזו היא נבנתה מראש, באופן המבטיח את יישום התכנים, תוך תמיכה והפריה הדדיים בין חברי הקבוצה. התוכנית מבטיחה אימון משולב בשלושה מישורים: אישי, פיננסי ועסקי, הניתנים בנפרד על ידי צוות מומחים, כשהליווי העסקי ניתן ישירות על ידי איילת השחר.

זאת ועוד! גם לאחר שסיימתם את תכנית הלימודים אנחנו נשארים אתכם, ומלווים אתכם במסלול ההמשך, להבטחת הצלחתכם לאורך כל הדרך.

במסלול ההמשך של 'כוונה עם תוצאות' תלמדו בקבוצות עבודה, תתרגלו סימולציות עסקיות, תעלו נושאים שמעסיקים אתכם ותהנו מהזדמנות נדירה להיחשף לתבונה, לעוצמה ולנסיון של שאר המשתתפים, שיתגייסו לטובת העסק שלכם בליווי והנחיית איילת השחר.

 

 

אז מה אתם אומרים, יש לכם כוונה להצליח?
צרו קשר והבטיחו לעצמכם גם תוצאות...


עיינו במשובי בוגרי התוכנית כאן, קראו על תהליך הליווי האישי שאני מציעה לבעלי עסקים כאן
 

לתיאום פגישה אישית או לקבלת פרטים נוספים צרו איתי קשר
או התקשרו אלי ל-052-6530595


רוצים לקרוא מה ההשתתפות בתוכנית כוונה עם תוצאות חוללה בחייהם של המשתתפים? לחצו כאן


 

Bookmark and Share

 איילת השחר - משרד: 04-9884878     | פקס: 04-9083277     | נייד: 052-6530595     | דוא"ל: info@ayelet-hashachar.com
בחברת איילת השחר אנו עוסקים בפיתוח עסקי, תכנון עסקי, מנהיגות בניהול, פיתוח יזמות,  אימון וייעוץ עסקי, קורסים לעסקים, פיתוח ארגוני, אימון מנהלים, פיתוח ניהולי,
סדנאות למנהלים, העצמת מאמנים ומטפלים, ליווי עסקים קטנים, התפתחות רוחנית, העצמה אישית, אימון אישי, אימון צוותים, פיתוח צוותים,
תכנון אסטרטגי, תכנון עסקי ופיתוח פיננסי


מפת אתר | כל הזכויות שמורות ל”איילת השחר” © 2012-13
לייבסיטי - בניית אתרים